Styrelsen

 

Niclas Petersson, Magnus Claesson (verksamhetschef), Michael Peterson, Evert Karlsson, Magnus Nyman,
Kinga Johansson, Fredrik Solgesjö, Carina Bardh, David Kvarnstrand och Torbjörn Bardh (ordförande).
Saknas på bilden gör Henrik Tvarnö och Håkan Helgesson.

Torbjörn Bardh, ordf.
Hydro
Tfn. 0383-94379, 070-565 30 36
E-post: torbjorn.bardh@hydro.com

Michael Peterson
Elitfönster
Tfn. 072-515 17 29
E-post: Michael.Peterson@elitfonster.se

Kinga Johansson
Establo
Delfingatan 2, 574 32 Vetlanda
Tfn. 0383-754 449
E-post: kinga@establo.se

David Kvarnstrand
Kvarnstrands verktyg AB
Storgatan 11, 574 50 Ekenässjön
Tfn. 0383-347 00
E-post: david.kvarnstrand@kvarnstrands.com

Fredrik Solgesjö
Riddarberget
Tfn. 073-375 99 55
E-post: fredrik@riddarberget.se

Niclas Petersson
Augustssons Beslagindustri AB
Tfn. 070-373 88 04
E-post: niclas@augustssons.se 

Magnus Nyman
Wallby Säteri
Tfn. 0383-462 60
E-post: magnus@wallby.se

Henrik Tvarnö 
Vetlanda Kommun
Tfn. 073-335 90 62
E-post: henrik.tvarno@vetlanda.se 

Suppleanter

Evert Karlsson
MP Bolagen
Tfn.070-554 28 20
E-Post: evert.karlsson@mpbolagen.se 

Håkan Helgesson
Metsä Tissue AB
Tfn. 0501-275464
E-post: hakan.helgesson@metsatissue.com

Monica Samuelsson
Vetlanda Kommun
Tfn. 070-620 89 61
E-post: monica.samuelsson@vetlanda.se