Kontakt

Näringslivsutveckling i Vetlanda AB

Adress: Älggatan 2 574 40 Vetlanda

E-post: info@nuvab.se

Telefon:

Magnus Claesson
Magnus Claesson
Verksamhetschef
070 655 02 61
magnus@nuvab.se

Cecilia Hjort Athler
Cecilia Hjort Athler
Näringslivsutvecklare
073 510 61 09
cecilia@nuvab.se

Karoline Dominique
Karoline Dominique
Ekonomiassistent / utbildningsadministratör
072 565 65 45
karoline@nuvab.se

Emma Ingelow
Emma Ingelow
Näringslivsutvecklare / Affärsutvecklare Science Park
070 277 18 95
emma@nuvab.se

Rebecca Ewens
Rebecca Ewens
Näringslivskoordinator
0793059400
rebecca@nuvab.se

Johanna Friman
Johanna Friman
Företagsrådgivare Nyföretagarcentrum / Näringslivskoordinator
0383-140 86
johanna@nuvab.se